| Vrsta hladilnika | Ameriški, Prostostoječi |
| NoFrost tehnologija |
|
| Inverter motor |
|
| Prostornina hladilnika | 337 l |
| Prostornina zamrzovalnika | 191 l |
| Zamrzovalnik |
|
| Položaj zamrzovalnega prostora | Levo |
| Ledomat |
|
| Dispenzer za vodo |
|
| Prosojno okno z osvetlitvijo | Ne |
| Energijski razred | E |
| Prostornina | 528 l |
| Razred glasnosti | C |
| Letna poraba energije | 317 kWh |
| Glasnost | 38 dB |
| Število predalov v zamrzovalniku | 2 |
| Število predalov v hladilniku | 2 |
| Zmogljivost zamrzovanja v 24 urah | 14 kg |
| Polica za steklenice |
|
| Notranja osvetlitev |
|
| Shranjevalni čas ob motnjah | 5 h |
| Hitro zamrzovanje |
|
| Hitro ohlajanje |
|
| WiFi |
|
| Zaslon |
|
| Indikator za odprta vrata |
|
| Upravljanje | Elektronsko |
| Število polic v hladilniku | 4 |
| Število polic v zamrzovalniku | 4 |
| Globina | 64,7 cm |
| Širina | 90,8 cm |
| Višina | 177,5 cm |
| Masa | 94 kg |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.