| Vrsta hladilnika | Vgradni |
| NoFrost tehnologija |
|
| Inverter motor |
|
| Prostornina hladilnika | 95 l |
| Prostornina zamrzovalnika | 16 l |
| Zamrzovalnik |
|
| Položaj zamrzovalnega prostora | Zgoraj |
| Ledomat |
|
| Dispenzer za vodo |
|
| Prosojno okno z osvetlitvijo | Ne |
| Energijski razred | E |
| Prostornina | 111 l |
| Letna poraba energije | 147 kWh |
| Glasnost | 40 dB |
| Zmogljivost zamrzovanja v 24 urah | 2,6 kg |
| Polica za steklenice |
|
| Shranjevalni čas ob motnjah | 11 h |
| Upravljanje | Mehansko |
| Globina | 55,6 cm |
| Širina | 59,6 cm |
| Višina | 82,6 cm |
| Masa | 28,8 kg |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.