| Vrsta hladilnika | Vgradni |
| NoFrost tehnologija |
|
| Inverter motor |
|
| Prostornina hladilnika | 194 l |
| Prostornina zamrzovalnika | 74 l |
| Zamrzovalnik |
|
| Položaj zamrzovalnega prostora | Spodaj |
| Smer odpiranja vrat | Možnost spremembe smeri odpiranja |
| Ledomat |
|
| Dispenzer za vodo |
|
| Prosojno okno z osvetlitvijo | Ne |
| Energijski razred | E |
| Prostornina | 268 l |
| Razred glasnosti | B |
| Letna poraba energije | 220 kWh |
| Glasnost | 35 dB |
| Število predalov v zamrzovalniku | 3 |
| Število predalov v hladilniku | 1 |
| Zmogljivost zamrzovanja v 24 urah | 3 kg |
| Polica za steklenice |
|
| Notranja osvetlitev |
|
| Shranjevalni čas ob motnjah | 13 h |
| WiFi |
|
| Globina | 55 cm |
| Širina | 54 cm |
| Višina | 177,3 cm |
| Masa | 56 kg |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.