| Vrsta hladilnika | Vgradni |
| NoFrost tehnologija |
|
| Inverter motor |
|
| Prostornina hladilnika | 281 l |
| Prostornina zamrzovalnika | 101 l |
| Zamrzovalnik |
|
| Položaj zamrzovalnega prostora | Spodaj |
| Smer odpiranja vrat | Možnost spremembe smeri odpiranja |
| Ledomat |
|
| Dispenzer za vodo |
|
| Prosojno okno z osvetlitvijo | Ne |
| Energijski razred | E |
| Prostornina | 382 l |
| Razred glasnosti | E |
| Letna poraba energije | 259 kWh |
| Glasnost | 33 dB |
| Zmogljivost zamrzovanja v 24 urah | 8 kg |
| Polica za steklenice |
|
| Notranja osvetlitev |
|
| Shranjevalni čas ob motnjah | 8 h |
| WiFi |
|
| Globina | 55 cm |
| Širina | 69 cm |
| Višina | 193,5 cm |
| Masa | 78 kg |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.