| Vrsta hladilnika | Prostostoječi |
| Prostornina hladilnika | 340 l |
| Prostornina zamrzovalnika | 150 l |
| Zamrzovalnik |
|
| Položaj zamrzovalnega prostora | Spodaj |
| Smer odpiranja vrat | Možnost spremembe smeri odpiranja |
| Energijski razred | E |
| Razred glasnosti | C |
| Masa | 87,5 kg |
| Letna poraba energije | 295 kWh |
| Glasnost | 38 dB |
| Večkratno kroženje hladnega zraka |
|
| Število predalov v zamrzovalniku | 3 |
| Število predalov/košar | 3 |
| Število predalov v hladilniku | 1 |
| Zmogljivost zamrzovanja v 24 urah | 7,8 kg |
| Notranja osvetlitev |
|
| Shranjevalni čas ob motnjah | 18 h |
| Hitro zamrzovanje |
|
| Dodatne funkcije | HarvestFresh™, SmoothFit™, CoolRoom, alarm za odprta vrata |
| Funkcije | Ohranjanje svežine, optimalno hlajenje |
| Frekvenca | 50 Hz |
| Upravljanje | Mehansko |
| Opozorilni signal za previsoko temperaturo |
|
| Drugo | Alarm za odprta vrata |
| Globina | 74,5 cm |
| Širina | 70 cm |
| Višina | 192 cm |
| Masa | 87,5 kg |
| Priloženo | Pladenj za led, škatla za led, predal CoolRoom |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.