| Vrsta hladilnika | S francoskimi vrati |
| NoFrost tehnologija |
|
| Prostornina hladilnika | 291 l |
| Prostornina zamrzovalnika | 175 l |
| Zamrzovalnik |
|
| Položaj zamrzovalnega prostora | Spodaj |
| Ledomat |
|
| Energijski razred | D |
| Prostornina | 466 l |
| Masa | 90 kg |
| Število predalov v zamrzovalniku | 6 |
| Število predalov v hladilniku | 2 |
| Indikator za odprta vrata |
|
| Globina | 73 cm |
| Širina | 79 cm |
| Višina | 180 cm |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.